İnsan Kaynakları | Gürsoylar Turizm


Cv Gönderileri ve İş Başvuruları için E-posta: bilgi@gursoylarturizm.com

Gürsoylar Turizm, kuruluşundan bu yana personelinin beyin gücüne yaptığı yatırımlar ve kaynaklarından önemli bir kısmını ayırdığı araştırma-geliştirme çalışmalarıyla müşterilerine memnuniyet kazandıran ve güven veren önemli bir kuruluş haline gelmiştir.

Gürsoylar Turizm, sahip olduğu bilgi birikimi, sunduğu hizmetler, ürettiği çözümler ve sunduğu uygun koşullar ile Turizm ve Seyahat Sektörü içerisinde hak ettiği yeri almıştır.

Hedefimiz, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve Turizm & Seyahat Sektörü devleri arasında en üst sıralara çıkmaktır.

Bu vizyonda oluşturulan İnsan Kaynakları Politikamız, şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamaktır. Bu kapsamda;

» Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve Gürsoylar Turizm'e bağlılıklarını ön planda tutmak,
» Çalışanlarımıza sürekli eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlamak,
» Çalışanlarımız için kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak,
» Çalışanlarımız arasında fırsat eşitliği yaratmak,
» Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
» Çalışanlarımızın, maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,
» İnsan Kaynakları Politikamızı sürekli gözden geçirmek, güncellemek ve geliştirmek temel ilkelerimizdir.

Gürsoylar Turizm'i bugün bu noktaya getiren; şirket kültürümüzün ve temel prensiplerimizin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş olması, çalışanlarımızın kendilerini sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık tutmalarının sonucudur.